KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229397
nr 1522 9397
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Stilleben med skata. Signerad. Olja på duk, 54x67 cm, yttermått inklusive ram: 78x90 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:40:04
16/2 18:58:59
100 kr
19/2 21:59:22